Latvijas oficiālais portāls latvija.lv piedzīvo pārmaiņas

Kopš tā dibināšanas pirms vairāk kā 10 gadiem Latvijas valsts oficiālais e-portāls – Latvija.lv ir piedzīvojis būtiskas pārmaiņas. Sākotnējo funkcionalitāti ir papildinājis plašs pakalpojumu klāsts un šobrīd lietotājiem ir pieejami vairāki desmiti vai pat simti noderīgu iespēju.

Apmeklētāji portālā Latvija.lv var apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli, pieteikties pabalstiem, parakstīties par vēlētāju iniciatīvām, pieteikt caurlaidi pierobežas zonas apmeklēšanai vai paziņot, ko vēlas darīt ar saviem orgāniem pēc nāves.

Iespēju plašais klāsts ļauj viegli apjukt šajā daudzveidībā, līdz ar to nav nekāds pārsteigums, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju portālu izmanto, galvenokārt, vienam mērķim – lai samaksātu nekustamā īpašuma nodokli par savu māju, zemi, dzīvokli, mežu vai komercplatību.

Kā izmantot portālu Latvija.lv?

Autentifikācija portālā iespējama ar dažādiem digitālo identitāti apstiprinošiem līdzekļiem. Vairums Latvijas iedzīvotāju dod priekšroku divām iespējām, no kurām pirmā ir vispopulārākā. Ar internetbankas pieejas kodiem vai e-parakstu. Portālu var izmantot arī juridiskas personas, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai sazināties un kārtot saistības pret valsts iestādēm.

Atklājiet arī jūs Latvijas portālu un izmantojiet tā plašās iespējas savas ikdienas atvieglošanai. Pirmais solis, lai to izdarītu ir internetbankas vai e-paraksta ieviešana. Ja tas ir izdarīts, visi ceļi ir vaļā.